Praha
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 1.- 6. místo
Rozpis soutěže
jarní společná část
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 7.-12.místo
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
Kvalifikace pro Žákovskou ligu
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Jana Hrsinová
Mateřský klub
TJ Astra
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
12.1.2019
Koučovaná utkání
Přebor Prahy mužů
10.11. 20:00
BA018
Tamburello - Čambavamba
25 : 22
26.10. 18:00
BA040
L.Vršovice B - Čambavamba
14 : 19
5.10. 19:30
BA023
Čambavamba - Slavia Seniors
23 : 17
22.9. 19:15
BA016
Slavia B - Sparta
27 : 33
Přebor Prahy žen
13.6. 13:00
BB072
Praha 4 - Astra C
14 : 14
13.6. 09:00
BB069
Střešovice A - Astra C
16 : 14
28.5. 18:15
BB055
Astra C - Radlice
13 : 18
24.5. 14:00
BB051
Mělník - Astra C
15 : 14
15.5. 19:45
BB044
Střešovice A - Astra C
22 : 17
5.5. 18:30
BB037
Astra B - Astra C
18 : 13
23.4. 18:15
BB036
Astra C - Háje
13 : 27
Společný přebor starších žákyň
19.10. 14:30
BE007
Háje - Astra
9 : 9
4.10. 16:00
BE002
Kobylisy II - Astra
8 : 11
4.10. 15:00
BE044
TJ Turnov - Astra
6 : 12
4.10. 13:00
BE040
Astra - DHK Pardubice A
14 : 7
4.10. 12:00
BE038
Astra - TJ Sokol Bělá
12 : 3
4.10. 10:30
BE013
Astra - Slavia
11 : 10
4.10. 09:30
BE033
Astra - Kobylisy II
6 : 6
30.9. 17:30
BE057
Astra - Háje
11 : 10
27.9. 14:30
BE026
TJ Sokol Bělá - Astra
2 : 12
27.9. 13:00
BE022
Slavia - Astra
9 : 11
27.9. 11:30
BE019
Astra - TJ Turnov
12 : 6
27.9. 10:00
BE016
S.Vršovice - Astra
12 : 11
24.9. 17:00
BE005
Astra - S.Vršovice
8 : 9
Kvalifikace pro Žákovskou ligu
19.10. 14:30
BF005
Háje - Astra
9 : 9
4.10. 16:00
BF002
Kobylisy II - Astra
8 : 11
4.10. 10:30
BF009
Astra - Slavia
11 : 10
4.10. 09:30
BF014
Astra - Kobylisy II
6 : 6
30.9. 17:40
BF016
Astra - Háje
11 : 10
27.9. 12:00
BF012
Slavia - Astra
9 : 11
Zpět
Další
Předchozí kola
7.turnaj, Úvaly A, 30.5. - výsledky
video
online
Kutná Hora - Úvaly
9 : 16
video
online
S.Vršovice - Zruč n.S.
12 : 14
video
online
Mělník A - Kutná Hora
22 : 11
video
online
Úvaly - S.Vršovice
14 : 10
video
online
Kutná Hora - S.Vršovice
15 : 14
video
online
Mělník A - Úvaly
17 : 22
video
online
Zruč n.S. - Kutná Hora
18 : 19
video
online
S.Vršovice - Mělník A
13 : 23
video
online
Úvaly - Zruč n.S.
18 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
18
18
0
0
438 : 196
36
2
Mělník A
18
14
0
4
351 : 246
28
3
Dukla 4
18
7
1
10
323 : 359
15
4
Úvaly
18
7
0
11
251 : 299
14
5
Zruč n.S.
18
6
0
12
260 : 318
12
6
S.Vršovice
18
6
0
12
267 : 364
12
7
Kutná Hora
18
4
1
13
237 : 345
9
Tabulka střelců
Zdeněk Jelínek
Jiskra Zruč n. S.
129
Tomáš Povolný
Sokol Vršovice
126
Jonáš Patzel
Dukla Praha 6
102
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Povolný
Sokol Vršovice
12
Jonáš Patzel
Dukla Praha 6
9
Ondřej Šimon
Sparta Kutná Hora
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Šimon
Sparta Kutná Hora
18
Martin Rakouský
Dukla Praha 4
14
David Kropík
Dukla Praha 4
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.