Praha
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 1.- 6. místo
Rozpis soutěže
jarní společná část
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 7.-12.místo
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
Kvalifikace pro Žákovskou ligu
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Markéta Žůrková
Mateřský klub
DHC Slavia Praha
Rok narození
1987
Typ licence
Licence B
Platnost licence
3.3.2019
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
1.5. 15:00
AP278
Slavia - Zlín B
13 : 22
1.5. 13:00
AP276
Loko Cheb - Slavia
17 : 18
1.5. 11:00
AP274
Veselí n.M. - Slavia
22 : 13
1.5. 09:00
AP272
Slavia - SKH Velká n.V.
16 : 15
12.4. 16:15
AP220
Slavia - DHK Pardubice A
21 : 16
12.4. 14:25
AP218
Tachov - Slavia
14 : 29
12.4. 11:40
AP215
S.Vršovice - Slavia
21 : 17
12.4. 09:50
AP213
Slavia - Zlín A
10 : 19
22.3. 14:40
AP189
Slavia - Havl. Brod A
17 : 21
22.3. 13:00
AP187
J.Hradec - Slavia
12 : 22
22.3. 11:20
AP185
Slavia - Písek
17 : 17
22.3. 08:50
AP182
ZŠ Holečkova - Slavia
15 : 22
1.3. 16:45
AP150
DHC Plzeň A - Slavia
22 : 16
1.3. 14:00
AP147
Slavia - Karviná
22 : 13
1.3. 11:15
AP144
Slavia - Hodonín A
20 : 22
1.3. 08:30
AP141
Žeravice - Slavia
18 : 15
8.2. 14:00
AP055
Slavia - Otrokovice
16 : 20
8.2. 12:25
AP054
Háje - Slavia
13 : 14
8.2. 09:00
AP051
Žirovnice - Slavia
11 : 14
18.1. 17:00
AP030
DHK B Most - Slavia
17 : 24
18.1. 14:00
AP027
Slavia - Kobylisy II
19 : 15
18.1. 11:00
AP024
Slavia - Bohunice
24 : 3
18.1. 08:00
AP021
Ivančice - Slavia
21 : 6
Společný přebor starších žákyň
19.10. 15:00
BE054
Kobylisy II - Slavia
9 : 13
19.10. 14:00
BE053
Slavia - Sparta Kutná Hora
15 : 11
19.10. 12:00
BE049
Háje - Slavia
12 : 8
19.10. 09:00
BE015
S.Vršovice - Slavia
12 : 7
4.10. 14:00
BE010
Slavia - Kobylisy II
7 : 15
4.10. 11:30
BE037
Slavia - DHK Pardubice A
12 : 7
4.10. 10:30
BE013
Astra - Slavia
11 : 10
Další
Předchozí kola
7.turnaj, Úvaly A, 30.5. - výsledky
video
online
Kutná Hora - Úvaly
9 : 16
video
online
S.Vršovice - Zruč n.S.
12 : 14
video
online
Mělník A - Kutná Hora
22 : 11
video
online
Úvaly - S.Vršovice
14 : 10
video
online
Kutná Hora - S.Vršovice
15 : 14
video
online
Mělník A - Úvaly
17 : 22
video
online
Zruč n.S. - Kutná Hora
18 : 19
video
online
S.Vršovice - Mělník A
13 : 23
video
online
Úvaly - Zruč n.S.
18 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
18
18
0
0
438 : 196
36
2
Mělník A
18
14
0
4
351 : 246
28
3
Dukla 4
18
7
1
10
323 : 359
15
4
Úvaly
18
7
0
11
251 : 299
14
5
Zruč n.S.
18
6
0
12
260 : 318
12
6
S.Vršovice
18
6
0
12
267 : 364
12
7
Kutná Hora
18
4
1
13
237 : 345
9
Tabulka střelců
Zdeněk Jelínek
Jiskra Zruč n. S.
129
Tomáš Povolný
Sokol Vršovice
126
Jonáš Patzel
Dukla Praha 6
102
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Povolný
Sokol Vršovice
12
Jonáš Patzel
Dukla Praha 6
9
Ondřej Šimon
Sparta Kutná Hora
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Šimon
Sparta Kutná Hora
18
Martin Rakouský
Dukla Praha 4
14
David Kropík
Dukla Praha 4
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.