Praha
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 1.- 6. místo
Rozpis soutěže
jarní společná část
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 7.-12.místo
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
Kvalifikace pro Žákovskou ligu
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Jan Divácký
Mateřský klub
Sokol Sokolnice
Rok narození
1958
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
10.5. 10:30
AE127
Sokol Kostelec na Hané - Sokol II.Prostějov
30 : 25
18.10. 16:00
AE030
Napajedla - Hustopeče
32 : 32
20.9. 16:00
AE005
Napajedla - Brno B
32 : 30
2.liga muži SM
18.4. 17:30
AF116
V. Bystřice - MHK Karviná
28 : 27
15.11. 17:30
AF048
V. Bystřice - Hlučín
42 : 24
2.liga starší dorostenci M
18.4. 15:30
AI116
V. Bystřice - Sokol II.Prostějov
48 : 29
15.11. 15:30
AI048
V. Bystřice - Přerov
32 : 27
9.11. 17:00
AI039
Sokol II.Prostějov - Rožnov p.R.
27 : 32
18.10. 18:00
AI030
Slavia Fatra Napajedla - Polanka
24 : 33
2.liga mladší dorostenci M
18.4. 13:30
AL116
V. Bystřice - Sokol II.Prostějov
37 : 38
23.11. 10:45
AL051
TJ Sokol Luhačovice - Sokol Juliánov
40 : 30
15.11. 13:30
AL048
V. Bystřice - KP Brno
32 : 29
9.11. 15:00
AL039
Sokol II.Prostějov - Rožnov p.R.
31 : 31
Žákovská liga starších žáků
18.1. 17:00
AO020
Sokol Úvaly A - Kutná Hora
21 : 16
18.1. 16:00
AO019
Náchod - Zlín A
15 : 15
18.1. 14:00
AO017
Kutná Hora - Náchod
26 : 21
18.1. 11:00
AO014
Kutná Hora - Karviná A
15 : 32
18.1. 09:00
AO012
Karviná A - Náchod
27 : 19
1.liga starší dorostenky
28.3. 14:00
AU031
Zlín - Písek
39 : 32
21.2. 13:00
AU015
HK Veselí n.M. - Olomouc
30 : 34
1.liga mladší dorostenky
28.3. 16:00
AV031
Zlín - Háje
40 : 19
Liga mladší dorostenky M sk.D
22.11. 13:00
AVD026
SKH Velká n.V. - Sokol Poruba B
22 : 17
Jihomoravská liga st. žákyň
16.5. 10:30
LG055
SKH Velká n.V. - Veselí n.M.
18 : 25
22.11. 09:30
LG025
SKH Velká n.V. - Veselí n.M.
17 : 18
Jihomoravská liga ml. žákyň
16.5. 09:30
LJ055
Velká n.V. - Újezd u Brna
18 : 9
22.11. 11:00
LJ025
Velká n.V. - Újezd u Brna
24 : 5
LOLK muži
11.4. 17:00
OA051
Holešov - Tatran Litovel B
29 : 33
4.10. 14:00
OA023
Uh.Hradiště - Žeravice
22 : 23
6.9. 14:00
OA005
Uh.Hradiště - Holešov
25 : 25
LOLK mladší žáci - jaro
10.5. 13:00
OG021
TJ Sokol Centrum Haná - Litovel
14 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
7.turnaj, Úvaly A, 30.5. - výsledky
video
online
Kutná Hora - Úvaly
9 : 16
video
online
S.Vršovice - Zruč n.S.
12 : 14
video
online
Mělník A - Kutná Hora
22 : 11
video
online
Úvaly - S.Vršovice
14 : 10
video
online
Kutná Hora - S.Vršovice
15 : 14
video
online
Mělník A - Úvaly
17 : 22
video
online
Zruč n.S. - Kutná Hora
18 : 19
video
online
S.Vršovice - Mělník A
13 : 23
video
online
Úvaly - Zruč n.S.
18 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
18
18
0
0
438 : 196
36
2
Mělník A
18
14
0
4
351 : 246
28
3
Dukla 4
18
7
1
10
323 : 359
15
4
Úvaly
18
7
0
11
251 : 299
14
5
Zruč n.S.
18
6
0
12
260 : 318
12
6
S.Vršovice
18
6
0
12
267 : 364
12
7
Kutná Hora
18
4
1
13
237 : 345
9
Tabulka střelců
Zdeněk Jelínek
Jiskra Zruč n. S.
129
Tomáš Povolný
Sokol Vršovice
126
Jonáš Patzel
Dukla Praha 6
102
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Povolný
Sokol Vršovice
12
Jonáš Patzel
Dukla Praha 6
9
Ondřej Šimon
Sparta Kutná Hora
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Šimon
Sparta Kutná Hora
18
Martin Rakouský
Dukla Praha 4
14
David Kropík
Dukla Praha 4
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.