Praha
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 1.- 6. místo
Rozpis soutěže
jarní společná část
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 7.-12.místo
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
Kvalifikace pro Žákovskou ligu
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Jaroslav März
Mateřský klub
TJ JM Chodov
Rok narození
1949
Typ licence
Licence A
Platnost licence
5.3.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
24.5. 18:00
A077
Bolevec M.A.T. - Třemošná
23 : 26
3.5. 17:15
A064 - hala 2
TJ Loko Plzeň - Šťáhlavy "B"
23 : 21
2.5. 16:00
A061
Rokycany - VŠ Plzeň "B"
20 : 28
12.4. 16:00
A050
Košutka B - Třemošná
14 : 20
19.10. 15:00
A032
Třemošná - Bolevec M.A.T.
22 : 24
28.9. 18:00
A016 venku
VŠ Plzeň "B" - Rokycany
33 : 25
starší žáci
25.4. 14:00
B070
Talent A - Šťáhlavy
22 : 5
25.4. 12:40
B068
Rokycany - Talent A
5 : 25
25.4. 08:00
B061
HC Plzeň - Šťáhlavy
10 : 17
19.4. 15:00
B080
Talent B - Rokycany
13 : 10
19.4. 14:20
B079
HC Plzeň - Šťáhlavy
12 : 15
19.4. 11:00
B074
Rokycany - Talent A
6 : 17
19.4. 09:40
B072
Talent A - HC Plzeň
16 : 6
22.3. 13:40
B058
HC Plzeň - Rokycany
15 : 17
22.3. 12:20
B056
Talent A - HC Plzeň
12 : 9
22.3. 11:00
B054
Talent B - HC Plzeň
19 : 13
22.3. 09:40
B052
HC Plzeň - Šťáhlavy
12 : 19
22.3. 09:00
B051
Talent A - Talent B
16 : 12
22.11. 15:00
B050
HC Plzeň - Talent A
8 : 16
22.11. 10:20
B043
HC Plzeň - Talent B
12 : 17
27.9. 15:00
B020
Talent A - Šťáhlavy
22 : 8
27.9. 14:20
B019
Talent B - HC Plzeň
9 : 9
27.9. 13:00
B017
Šťáhlavy - Talent B
8 : 8
27.9. 12:20
B016
HC Plzeň - Rokycany
15 : 8
27.9. 10:20
B013
Talent A - HC Plzeň
17 : 5
27.9. 09:40
B012
Rokycany - Talent B
6 : 12
13.9. 12:20
B06
Talent A - HC Plzeň
20 : 2
13.9. 10:20
B03
Rokycany - Talent A
3 : 21
starší žákyně
2.11. 13:45
C029
DHC Plzeň B - Tachov
18 : 16
2.11. 12:15
C027
DHC Plzeň B - HC Plzeň A
17 : 12
Další
Kalendář
Předchozí kola
7.turnaj, Úvaly A, 30.5. - výsledky
video
online
Kutná Hora - Úvaly
9 : 16
video
online
S.Vršovice - Zruč n.S.
12 : 14
video
online
Mělník A - Kutná Hora
22 : 11
video
online
Úvaly - S.Vršovice
14 : 10
video
online
Kutná Hora - S.Vršovice
15 : 14
video
online
Mělník A - Úvaly
17 : 22
video
online
Zruč n.S. - Kutná Hora
18 : 19
video
online
S.Vršovice - Mělník A
13 : 23
video
online
Úvaly - Zruč n.S.
18 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
18
18
0
0
438 : 196
36
2
Mělník A
18
14
0
4
351 : 246
28
3
Dukla 4
18
7
1
10
323 : 359
15
4
Úvaly
18
7
0
11
251 : 299
14
5
Zruč n.S.
18
6
0
12
260 : 318
12
6
S.Vršovice
18
6
0
12
267 : 364
12
7
Kutná Hora
18
4
1
13
237 : 345
9
Tabulka střelců
Zdeněk Jelínek
Jiskra Zruč n. S.
129
Tomáš Povolný
Sokol Vršovice
126
Jonáš Patzel
Dukla Praha 6
102
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Povolný
Sokol Vršovice
12
Jonáš Patzel
Dukla Praha 6
9
Ondřej Šimon
Sparta Kutná Hora
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Šimon
Sparta Kutná Hora
18
Martin Rakouský
Dukla Praha 4
14
David Kropík
Dukla Praha 4
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.