Praha
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 1.- 6. místo
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 7.-12.místo
Přebor Prahy mužů
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
Kvalifikace pro Žákovskou ligu
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Jiří Studecký
Mateřský klub
Sokol Kobylisy
Rok narození
1986
Typ licence
Licence C
Platnost licence
13.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
16.11. 10:45
AC046
Sezimovo Ústí - S.Vršovice
22 : 26
26.10. 10:45
AC035
Sezimovo Ústí - Zruč n.S.
23 : 22
5.10. 11:00
AC016
Zruč n.S. - Třeboň
33 : 34
2.liga muži SVČ
27.9. 17:00
AD008
TJ Sokol Bělá - Kolín
24 : 31
1.liga starší dorostenci
12.10. 15:00
AG020
Talent Plzeň - Kopřivnice
41 : 22
2.liga starší dorostenci Č
14.2. 10:30
AH072
TJ Sokol Úvaly - ČZ HBC Strakonice 1921
17 : 34
16.11. 09:00
AH046
Sp.MAS Sezimovo Ústí - TJ Sokol Úvaly
26 : 31
26.10. 09:00
AH035
Sp.MAS Sezimovo Ústí - 1.HK Dvůr Králové
30 : 31
1.liga mladší dorostenci
12.10. 13:00
AJ020
Talent Plzeň - Kopřivnice
24 : 28
2.liga mladší dorostenci Č
18.10. 11:00
AK029
S.Vršovice - 1.HC Pardubice
27 : 52
5.10. 09:00
AK016
TJ Sparta Kutná Hora - 1.HC Pardubice
28 : 36
27.9. 13:00
AK008
TJ Sokol Bělá p.B. - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
21 : 18
2.liga ženy Č
27.9. 15:00
AS008
TJ Sokol Bělá - Strakonice
25 : 28
Liga starší dorostenky Č sk.A
18.10. 13:00
AUA011
S.Vršovice - Astra Praha
26 : 16
2.liga starší dorostenky Č
22.2. 13:30
AUE013
Házená J.Hradec - HC Plzeň
28 : 19
Liga mladší dorostenky Č sk.A
18.10. 09:00
AVA011
S.Vršovice - DHC Plzeň
19 : 34
2.liga mladší dorostenky Č
22.2. 11:30
AVE013
J.Hradec - HC Plzeň
30 : 20
Přebor Prahy mužů
26.6. 18:00
BA069
Tamburello - Praha 4 "B"
25 : 23
22.10. 20:45
BA037
Slavia Seniors - Sorry HáK
36 : 23
5.10. 19:30
BA023
Čambavamba - Slavia Seniors
23 : 17
29.9. 20:45
BA024
Praha 4 "B" - Tamburello
24 : 24
Přebor Prahy žen
13.6. 13:00
BB072
Praha 4 - Astra C
14 : 14
17.10. 19:45
BB028
Střešovice S - Háje
34 : 25
Společný přebor starších žákyň
4.10. 16:00
BE002
Kobylisy II - Astra
8 : 11
4.10. 14:30
BE043
TJ Sokol Bělá - DHK Pardubice A
4 : 10
4.10. 11:30
BE037
Slavia - DHK Pardubice A
12 : 7
4.10. 09:30
BE033
Astra - Kobylisy II
6 : 6
Kvalifikace pro Žákovskou ligu
4.10. 16:00
BF002
Kobylisy II - Astra
8 : 11
Společný přebor mladších žákyň
1.11. 14:30
BI057
DHKPardubice - Slavia
6 : 16
1.11. 14:00
BI056
TJ Turnov - Kobylisy II A
2 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Slavia B - Čambavamba
30 : 27
video
online
Slavia Seniors - Tamburello
19 : 28
video
online
Všenory - Sorry HáK
29 : 22
video
online
L.Vršovice B - Praha 4 "B"
18 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4 "B"
16
12
2
2
452 : 323
26
2
Čambavamba
16
11
0
5
400 : 369
22
3
Tamburello
16
10
1
5
402 : 361
21
4
Slavia B
16
10
0
6
451 : 415
20
5
Všenory
16
8
0
8
364 : 373
16
6
Sparta
16
7
1
8
358 : 367
15
7
Slavia Seniors
16
7
0
9
379 : 409
14
8
L.Vršovice B
16
4
1
11
345 : 397
9
9
Sorry HáK
16
0
1
15
338 : 475
1
Tabulka střelců
Jiří Dejl
Tamburello Praha
97
Pavel Zima
HK Slavia Praha B
86
Ondřej Novák
Sorry HáK
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Dejl
Tamburello Praha
28
Jan Balcer
Lokomotiva Vršovice B
22
Milan Kotrč
SK Praha 4 B
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Kadlec
HK Slavia Seniors
30
Martin Zeman
Sparta Praha HC
22
Libor Štěpánek
Tamburello Praha
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.