Praha
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 1.- 6. místo
Rozpis soutěže
jarní společná část
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 7.-12.místo
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
Kvalifikace pro Žákovskou ligu
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Jiří Dvořák
Mateřský klub
1.HC Pardubice
Rok narození
1970
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
18.4. 17:00
AB119
Náchod - Talent Plzeň "B"
21 : 31
21.3. 17:00
AB101
Dvůr Králové - Karviná B
29 : 22
1.3. 11:00
AB082
Bohunice - Dvůr Králové
19 : 24
6.12. 18:00
AB061
Strakonice - Jičín "B"
28 : 18
16.11. 17:00
AB043
Jičín "B" - Bohunice
30 : 23
26.10. 13:30
AB031
Jičín "B" - Talent Plzeň "B"
32 : 22
25.10. 17:00
AB034
Náchod - Strakonice
26 : 28
28.9. 10:30
AB012
Náchod - Karviná B
30 : 21
2 liga muži JZČ
27.3. 20:00
AC101
Zruč n.S. - Sezimovo Ústí
33 : 21
7.3. 19:30
AC088
Zruč n.S. - VŠ Plzeň
34 : 22
18.10. 15:00
AC029
S.Vršovice - Třeboň
36 : 33
2.liga starší dorostenci Č
18.4. 14:00
AH119
Náchod - D. Cerekev
31 : 26
21.3. 13:00
AH101
1.HK Dvůr Králové - Sp.MAS Sezimovo Ústí
36 : 14
1.liga mladší dorostenci
21.3. 15:00
AJ101
D.Králové - Karviná
31 : 44
6.12. 16:00
AJ061
Strakonice - Jičín
29 : 20
2.liga mladší dorostenci Č
18.4. 12:00
AK119
Náchod - Loko Louny
29 : 26
28.3. 12:00
AK106
Náchod - S.Vršovice
25 : 18
Český pohár mužů
19.11. 20:30
AM052
H.Brod - KP Brno
28 : 41
12.11. 19:00
AM051
Dvůr Králové - Dukla Praha
18 : 23
13.9. 16:30
AM031
H.Brod - Č.Budějovice
32 : 30
13.9. 10:00
AM033
Kolín - Libčice n. Vlt.
26 : 27
Český pohár žen
28.10. 16:30
AN024
DHK Pardubice - Zora Olomouc
15 : 37
Žákovská liga starších žáků
2.5. 14:55
AO278
Pardubice - Liberec A
15 : 32
2.5. 14:00
AO277
Kutná Hora - Kopřivnice A
15 : 22
2.5. 11:15
AO274
Kutná Hora - Pardubice
36 : 14
2.5. 10:20
AO273
Liberec A - F.-Místek A
21 : 29
2.5. 08:30
AO271
F.-Místek A - Kutná Hora
20 : 29
1.liga ženy
16.5. 15:00
AR177
Č.Budějovice - H.Brod
26 : 33
2.5. 18:00
AR163
J.Hradec - Slavia B
24 : 41
29.3. 17:00
AR144
H.Brod - S.Vršovice
28 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
7.turnaj, Úvaly A, 30.5. - výsledky
video
online
Kutná Hora - Úvaly
9 : 16
video
online
S.Vršovice - Zruč n.S.
12 : 14
video
online
Mělník A - Kutná Hora
22 : 11
video
online
Úvaly - S.Vršovice
14 : 10
video
online
Kutná Hora - S.Vršovice
15 : 14
video
online
Mělník A - Úvaly
17 : 22
video
online
Zruč n.S. - Kutná Hora
18 : 19
video
online
S.Vršovice - Mělník A
13 : 23
video
online
Úvaly - Zruč n.S.
18 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
18
18
0
0
438 : 196
36
2
Mělník A
18
14
0
4
351 : 246
28
3
Dukla 4
18
7
1
10
323 : 359
15
4
Úvaly
18
7
0
11
251 : 299
14
5
Zruč n.S.
18
6
0
12
260 : 318
12
6
S.Vršovice
18
6
0
12
267 : 364
12
7
Kutná Hora
18
4
1
13
237 : 345
9
Tabulka střelců
Zdeněk Jelínek
Jiskra Zruč n. S.
129
Tomáš Povolný
Sokol Vršovice
126
Jonáš Patzel
Dukla Praha 6
102
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Povolný
Sokol Vršovice
12
Jonáš Patzel
Dukla Praha 6
9
Ondřej Šimon
Sparta Kutná Hora
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Šimon
Sparta Kutná Hora
18
Martin Rakouský
Dukla Praha 4
14
David Kropík
Dukla Praha 4
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.