Praha
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 1.- 6. místo
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 7.-12.místo
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
Kvalifikace pro Žákovskou ligu
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Jiří Dolejší
Mateřský klub
TJ Jiskra Zruč n.S.
Rok narození
1973
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
18.4. 17:00
AB119
Náchod - Talent Plzeň "B"
21 : 31
21.3. 17:00
AB101
Dvůr Králové - Karviná B
29 : 22
1.3. 11:00
AB082
Bohunice - Dvůr Králové
19 : 24
6.12. 18:00
AB061
Strakonice - Jičín "B"
28 : 18
16.11. 17:00
AB043
Jičín "B" - Bohunice
30 : 23
26.10. 13:30
AB031
Jičín "B" - Talent Plzeň "B"
32 : 22
25.10. 17:00
AB034
Náchod - Strakonice
26 : 28
2 liga muži JZČ
18.10. 15:00
AC029
S.Vršovice - Třeboň
36 : 33
2.liga muži SVČ
25.4. 10:30
AD126
Kolín - Libčice n. Vlt.
25 : 24
2.liga starší dorostenci Č
25.4. 15:00
AH123
D. Cerekev - Sp.MAS Sezimovo Ústí
27 : 24
18.4. 14:00
AH119
Náchod - D. Cerekev
31 : 26
21.3. 13:00
AH101
1.HK Dvůr Králové - Sp.MAS Sezimovo Ústí
36 : 14
1.liga mladší dorostenci
21.3. 15:00
AJ101
D.Králové - Karviná
31 : 44
6.12. 16:00
AJ061
Strakonice - Jičín
29 : 20
2.liga mladší dorostenci Č
18.4. 12:00
AK119
Náchod - Loko Louny
29 : 26
19.3. 18:00
AK074
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - TJ Sokol Bělá p.B.
20 : 23
30.11. 17:00
AK055
Chrudim - Lokomotiva Vršovice
28 : 29
Žákovská liga starších žáků
2.5. 14:55
AO278
Pardubice - Liberec A
15 : 32
2.5. 14:00
AO277
Kutná Hora - Kopřivnice A
15 : 22
2.5. 11:15
AO274
Kutná Hora - Pardubice
36 : 14
2.5. 10:20
AO273
Liberec A - F.-Místek A
21 : 29
2.5. 08:30
AO271
F.-Místek A - Kutná Hora
20 : 29
11.4. 14:55
AO238
F.-Místek A - Náchod
23 : 19
11.4. 14:00
AO237
Dukla Praha - Jičín
23 : 11
11.4. 11:15
AO234
Dukla Praha - F.-Místek A
23 : 14
11.4. 10:20
AO233
Náchod - STM Olomouc
22 : 18
11.4. 08:30
AO231
STM Olomouc - Dukla Praha
10 : 15
28.2. 15:50
AO139
Dukla Praha - Chodov
43 : 13
28.2. 14:00
AO137
Kutná Hora - Dukla Praha
23 : 31
28.2. 12:10
AO135
Dukla Praha - Uherské Hradiště
26 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
Turnaje - 18. kolo - výsledky
video
online
Střešovice A - Astra C
16 : 14
video
online
Astra B - Střešovice S
21 : 21
video
online
Mělník - Háje
10 : 17
video
online
Praha 4 - Astra C
14 : 14
video
online
Střešovice A - Astra B
25 : 16
video
online
Radlice - Střešovice S
24 : 27
video
online
Háje - Praha 4
20 : 14
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Střešovice S
21
18
2
1
578 : 382
38
2
Střešovice A
21
12
4
5
476 : 417
28
3
Háje
21
13
1
7
478 : 410
27
4
Radlice
21
12
2
7
449 : 426
26
5
Astra B
21
9
2
10
422 : 436
20
6
Astra C
21
5
2
14
341 : 404
12
7
Mělník
21
5
2
14
326 : 416
12
8
Praha 4
21
2
1
18
342 : 521
5
Tabulka střelců
Michaela Navrátilová
HC Háje
163
Ivana Sládková
Tatran Střešovice S
162
Monika Blažeková
TJ Radlice
141
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Navrátilová
HC Háje
38
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice A
19
Petra Kheková
Tatran Střešovice S
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karolína Štiková
TJ Radlice
24
Dana Tumová
Astra Praha B
20
Lucie Hřebíková
Astra Praha C
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.