Praha
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 1.- 6. místo
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 7.-12.místo
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
Kvalifikace pro Žákovskou ligu
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Petr Václavík
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1970
Typ licence
Licence B
Platnost licence
5.9.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
9.5. 11:00
AC131
Sezimovo Ústí - Třeboň
18 : 28
18.4. 10:00
AC118
Sezimovo Ústí - Košutka
19 : 22
12.4. 17:00
AC111
Košutka - Bohemians
32 : 25
8.3. 14:30
AC087
Sokol Kobylisy - Třeboň
23 : 34
30.11. 17:00
AC058
Chodov B - Košutka
24 : 24
26.10. 17:00
AC036
Chodov B - Č.Budějovice
27 : 25
11.10. 18:00
AC021
Třeboň - Sokol Kobylisy
49 : 26
2.liga muži SVČ
25.4. 10:30
AD126
Kolín - Libčice n. Vlt.
25 : 24
1.3. 17:00
AD083
Loko Louny - Kolín
33 : 29
22.2. 16:00
AD077
HK Lovosice B - Ml. Boleslav
28 : 18
3.12. 19:00
AD062
Slavia - Libčice n. Vlt.
19 : 26
23.11. 17:00
AD054
1.HC Pardubice - Ml. Boleslav
23 : 24
19.10. 16:00
AD027
Libčice n. Vlt. - Praha 4
28 : 25
12.10. 17:30
AD023
Praha 4 - Liberec
29 : 25
5.10. 16:00
AD016
Libčice n. Vlt. - 1.HC Pardubice
39 : 22
1.liga starší dorostenci
26.4. 12:00
AG123
Talent Plzeň - Karviná
27 : 24
22.2. 14:00
AG077
HK Lovosice - Frýdek-Místek
38 : 23
2.liga starší dorostenci Č
9.5. 09:00
AH131
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Třeboň
30 : 29
18.4. 12:00
AH118
Sp.MAS Sezimovo Ústí - TJ Košutka
26 : 28
12.4. 15:00
AH111
TJ Košutka - Náchod
34 : 21
11.4. 10:30
AH112
TJ Sokol Úvaly - Sp.MAS Sezimovo Ústí
31 : 24
30.11. 13:00
AH058
Chodov - TJ Košutka
27 : 30
26.10. 13:00
AH036
Chodov - Loko Č.Budějovice
33 : 26
11.10. 16:00
AH021
Třeboň - ČZ HBC Strakonice 1921
13 : 32
20.9. 14:00
AH001
Náchod - ELP Jablonec
22 : 28
1.liga mladší dorostenci
22.2. 12:00
AJ077
HK Lovosice - Frýdek-Místek
37 : 32
2.liga mladší dorostenci Č
11.4. 13:00
AK114
TJ Sparta Kutná Hora - Liberec
28 : 25
29.3. 14:00
AK107
Lokomotiva Vršovice - TJ Sokol Bělá p.B.
26 : 23
1.3. 14:30
AK083
Loko Louny - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
41 : 21
15.2. 14:00
AK068
Lokomotiva Vršovice - Sokol Šťáhlavy
21 : 41
Další
Kalendář
Předchozí kola
7.turnaj, Úvaly A, 30.5. - výsledky
video
online
Kutná Hora - Úvaly
9 : 16
video
online
S.Vršovice - Zruč n.S.
12 : 14
video
online
Mělník A - Kutná Hora
22 : 11
video
online
Úvaly - S.Vršovice
14 : 10
video
online
Kutná Hora - S.Vršovice
15 : 14
video
online
Mělník A - Úvaly
17 : 22
video
online
Zruč n.S. - Kutná Hora
18 : 19
video
online
S.Vršovice - Mělník A
13 : 23
video
online
Úvaly - Zruč n.S.
18 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
18
18
0
0
438 : 196
36
2
Mělník A
18
14
0
4
351 : 246
28
3
Dukla 4
18
7
1
10
323 : 359
15
4
Úvaly
18
7
0
11
251 : 299
14
5
Zruč n.S.
18
6
0
12
260 : 318
12
6
S.Vršovice
18
6
0
12
267 : 364
12
7
Kutná Hora
18
4
1
13
237 : 345
9
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.