Praha
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 1.- 6. místo
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 7.-12.místo
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
Kvalifikace pro Žákovskou ligu
Společný přebor starších žáků
Rozpis soutěže
Jaro - skupina A
Jaro - skupina B
Finálový turnaj
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Václav Škarda
Mateřský klub
HK Chomutov
Rok narození
1994
Typ licence
Licence B
Platnost licence
23.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SVČ
14.3. 17:00
AD092
Ústí n.L. - Liberec
24 : 23
14.2. 17:00
AD070
Loko Louny - Liberec
42 : 29
12.10. 17:00
AD020
Loko Louny - Slavia
31 : 29
1.liga starší dorostenci
23.11. 14:30
AG053
Talent Plzeň - Zubří
33 : 26
1.liga mladší dorostenci
23.11. 12:30
AJ053
Talent Plzeň - Zubří
25 : 37
2.liga mladší dorostenci Č
14.2. 14:30
AK070
Loko Louny - Liberec
34 : 30
12.10. 14:30
AK020
Loko Louny - S.Vršovice
42 : 13
Žákovská liga starších žáků
11.4. 14:55
AO238
F.-Místek A - Náchod
23 : 19
11.4. 14:00
AO237
Dukla Praha - Jičín
23 : 11
11.4. 11:15
AO234
Dukla Praha - F.-Místek A
23 : 14
11.4. 10:20
AO233
Náchod - STM Olomouc
22 : 18
11.4. 08:30
AO231
STM Olomouc - Dukla Praha
10 : 15
Žákovská liga starších žaček
22.3. 14:25
AP168
Zlín A - Bohunice
24 : 13
22.3. 12:35
AP166
Žeravice - Zlín A
11 : 28
22.3. 11:40
AP165
Otrokovice - Bohunice
13 : 11
22.3. 09:50
AP163
Bohunice - Žeravice
15 : 16
22.3. 08:55
AP162
Zlín A - Otrokovice
26 : 11
22.3. 08:00
AP161
Žeravice - Loko Cheb
14 : 11
21.3. 17:00
AP160
Háje - Veselí n.M.
10 : 17
21.3. 15:00
AP158
Hodonín A - Háje
6 : 20
21.3. 13:00
AP156
DHK B Most - Hodonín A
23 : 23
21.3. 11:00
AP154
Veselí n.M. - Hodonín A
26 : 13
21.3. 09:00
AP152
Hodonín A - Tachov
18 : 18
28.2. 16:15
AP130
Tachov - Loko Cheb
13 : 21
28.2. 14:25
AP128
Poruba - Tachov
23 : 19
28.2. 13:30
AP127
Loko Cheb - J.Hradec
17 : 21
28.2. 10:45
AP124
Loko Cheb - Poruba
18 : 16
28.2. 09:50
AP123
Tachov - Ivančice
11 : 30
2.liga ženy Č
16.5. 13:00
AS128
SVŠ Plzeň A - S.Vršovice B
30 : 22
28.3. 15:00
AS101
SVŠ Plzeň A - Ústí n.L.
34 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finálový turnaj - výsledky
video
online
L.Vršovice - Dukla Praha
8 : 10
video
online
S.Vršovice - Sokol Úvaly A
11 : 14
video
online
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
8 : 13
video
online
Sokol Úvaly A - Dukla Praha
8 : 13
video
online
AŠ Ml. Boleslav - L.Vršovice
11 : 11
video
online
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
21 : 10
video
online
L.Vršovice - Sokol Úvaly A
11 : 19
video
online
Dukla Praha - TJ Sokol Bělá
20 : 13
video
online
S.Vršovice - AŠ Ml. Boleslav
12 : 9
video
online
TJ Sokol Bělá - Sokol Úvaly A
11 : 16
video
online
S.Vršovice - L.Vršovice
9 : 12
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Dukla Praha
9 : 11
video
online
TJ Sokol Bělá - L.Vršovice
19 : 11
video
online
Sokol Úvaly A - AŠ Ml. Boleslav
16 : 15
video
online
Dukla Praha - S.Vršovice
26 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla Praha
5
5
0
0
80 : 47
10
2
Sokol Úvaly A
5
4
0
1
73 : 61
8
3
TJ Sokol Bělá
5
3
0
2
77 : 65
6
4
L.Vršovice
5
1
1
3
53 : 68
3
5
S.Vršovice
5
1
0
4
51 : 82
2
6
AŠ Ml. Boleslav
5
0
1
4
52 : 63
1
Tabulka střelců
Lukáš Kaplan
Dukla Praha
98
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá p.B.
69
Ondřej Zelenka
Wendy Mělník
65
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Březina
Sokol Úvaly A
7
Ondřej Vacek
TJ AŠ Mladá Boleslav
6
Vojtěch Sucharda
TJ AŠ Mladá Boleslav
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá p.B.
32
Ondřej Zelenka
Wendy Mělník
18
Ondřej Kratochvíl
Dukla Praha
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.