Praha
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 1.- 6. místo
jaro - přebor ml. žactva, skupina o 7.-12.místo
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Rozpis soutěže
Základní část
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Společný přebor starších žákyň
Kvalifikace pro Žákovskou ligu
Společný přebor starších žáků
Společný přebor mladších žákyň
Krajské školní ligy
Matěj Švejda
Post
Mateřský klub
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2002
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
52
Počet branek
142
Starty
Společný přebor starších žáků
30.05. [BG068]
Sokol Úvaly A - AŠ Ml. Boleslav
16 : 15
0 branek
30.05. [BG066]
AŠ Ml. Boleslav - Dukla Praha
9 : 11
0 branek
30.05. [BG063]
S.Vršovice - AŠ Ml. Boleslav
12 : 9
1 branek
30.05. [BG059]
AŠ Ml. Boleslav - L.Vršovice
11 : 11
0 branek
30.05. [BG057]
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
8 : 13
0 branek
16.05. [BG024]
Příbram - AŠ Ml. Boleslav
5 : 6
1 branek
16.05. [BG054]
Příbram - AŠ Ml. Boleslav
9 : 18
6 branek
16.05. [BG052]
AŠ Ml. Boleslav - S.Vršovice
12 : 10
0 branek
16.05. [BG049]
Sokol Úvaly A - AŠ Ml. Boleslav
17 : 8
0 branek
10.05. [BG036]
AŠ Ml. Boleslav - Sokol Úvaly A
19 : 17
0 branek
10.05. [BG033]
S.Vršovice - AŠ Ml. Boleslav
12 : 20
0 branek
10.05. [BG031]
AŠ Ml. Boleslav - Příbram
30 : 13
2 branek
Mladší žactvo - podzimní část
11.10. [CM114]
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
8 : 10
4 branek
11.10. [CM112]
Mělník B - Ml. Boleslav
3 : 18
10 branek
11.10. [CM111]
Ml. Boleslav - Úvaly
10 : 18
3 branek
05.10. [CM090]
Ml. Boleslav - Příbram
13 : 9
9 branek
05.10. [CM088]
Mělník B - Ml. Boleslav
14 : 9
4 branek
05.10. [CM085]
Mělník A - Ml. Boleslav
24 : 7
5 branek
05.10. [CM083]
Sokol Úvaly B - Ml. Boleslav
6 : 16
5 branek
21.09. [CM047]
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
11 : 10
3 branek
21.09. [CM044]
Příbram - Ml. Boleslav
9 : 14
2 branek
21.09. [CM041]
Ml. Boleslav - Úvaly
10 : 16
4 branek
14.09. [CM034]
Kutná Hora - Ml. Boleslav
23 : 11
10 branek
06.09. [CM007]
Ml. Boleslav - Kutná Hora
11 : 18
4 branek
06.09. [CM004]
Zruč n.S. - Ml. Boleslav
15 : 8
3 branek
Starší žáci - podzimní část
01.11. [CN058]
Všenory - AŠ Ml. Boleslav
6 : 22
3 branek
01.11. [CN056]
Úvaly - AŠ Ml. Boleslav
20 : 11
0 branek
01.11. [CN054]
Mělník - AŠ Ml. Boleslav
13 : 8
0 branek
01.11. [CN052]
AŠ Ml. Boleslav - Příbram
26 : 5
2 branek
04.10. [CN039]
AŠ Ml. Boleslav - Úvaly
12 : 20
2 branek
Další
Předchozí kola
Turnaje - 18. kolo - výsledky
video
online
Střešovice A - Astra C
16 : 14
video
online
Astra B - Střešovice S
21 : 21
video
online
Mělník - Háje
10 : 17
video
online
Praha 4 - Astra C
14 : 14
video
online
Střešovice A - Astra B
25 : 16
video
online
Radlice - Střešovice S
24 : 27
video
online
Háje - Praha 4
20 : 14
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Střešovice S
21
18
2
1
578 : 382
38
2
Střešovice A
21
12
4
5
476 : 417
28
3
Háje
21
13
1
7
478 : 410
27
4
Radlice
21
12
2
7
449 : 426
26
5
Astra B
21
9
2
10
422 : 436
20
6
Astra C
21
5
2
14
341 : 404
12
7
Mělník
21
5
2
14
326 : 416
12
8
Praha 4
21
2
1
18
342 : 521
5
Tabulka střelců
Michaela Navrátilová
HC Háje
163
Ivana Sládková
Tatran Střešovice S
162
Monika Blažeková
TJ Radlice
141
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Navrátilová
HC Háje
38
Pavlína Simandlová
Tatran Střešovice A
19
Petra Kheková
Tatran Střešovice S
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karolína Štiková
TJ Radlice
24
Dana Tumová
Astra Praha B
20
Lucie Hřebíková
Astra Praha C
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.